Sık Sorulan Sorular

Anasayfa » Sık Sorulan Sorular

Genel

iPhone Kadıköy tam olarak nerede hizmet veriyor?

iPhone Kadıköy, adından da anlaşılabileceği gibi İstanbul’un Kadıköy semtinde hizmet vermektedir. Eğer bizi şehir dışından takip eden bir müşterimizseniz ücretsiz çift yönlü kargo imkanı ile de tamir hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Ucuz telefon yedek parçası nerede buluyorsunuz?

Bizim için öncelik her müşterimizin mağazamızdan mutlu ayrılmasını sağlamaktır. Günlük cihaz tamiri kapasitemiz oldukça yüksek olduğundan yedek parça alımlarımız da yüksek adetli olmaktadır. Böylece yedek parçada en düşük fiyat verilebiliyor.

Kredi kartına taksitle onarım yaptığınız doğru mu?

Mağazamıza gelen müşterilerimize her türlü kolaylığı sağlıyoruz. Bazı onarımlar müşterilerimizin tahmininden daha yüksek fiyatlara çıkabiliyor; biz de bu sebeple kredi kartı ile tamir imkanı sunuyoruz.

Şehir dışından gelen cihazları nasıl tamir ediyorsunuz?

Müşteri hizmetlerimiz ile iletişim kurduğunuzda sizden anlaşma kodu ile beraber cihazınızı kargoya teslim etmeniz isteniyor. Servis merkezimize gelen cihazınız aynı gün onarılarak tekrar aynı gün kargoya veriliyor.

Tamir sonrası garanti veriyor musunuz?

Tamir sonrası garanti ancak tamirini yaptığımız parçaya göre verebiliyoruz. Eğer cihazınızda daha ciddi sorunlar varsa bu konuda sizi önceden bilgilendiriyoruz ve olası gelecekteki arızalar konusunda size hatırlatma yapıyoruz.

Tamirlerde orijinal parçalar mı kullanıyorsunuz?

Kesinlikle evet. Fakat müşterilerimize yüksek kalite sunan alternatifleri de gösteriyoruz ve fiyatları karşısına koyarak seçimi onlara bırakıyoruz. Bazı durumlarda üst kalite yan sanayi parça kullanımı çok daha cazip olabiliyor.

Telefonumun tamiri ne kadar sürer?

Servis merkezimize ulaşan tüm telefonların aynı gün tamiri yapılıyor. Hatta yedek parça o anda elimizde ise sizi hiç bekletmeden 30 dakikada batarya değişimi, 1 saatte ekran değişimi gibi hizmetleri sağlayabiliyoruz.

Şehir dışından kargo ile scooter tamiri oluyor mu?

Evet; ücretsiz kargo kampanyamız tüm cihazlar için geçerli ve elektrikli scooter’lar da buna dahil. Kargo ile bize gelen elektrikli scooter’ları arızasına göre -genelde bir gün- içerisinde onararak kargoya geri veriyoruz.

Kargo Gönderimi

Kargomu nasıl göndereceğim?

iPhone Kadıköy’e göndereceğiniz tüm cihazlarınız için Yurtiçi Kargo’ya ücretsiz kargo kodumuz olan 810 908 561 ‘i söylemeniz yeterlidir. Bu kod ile birlikte hiçbir ücret ödemeden cihazınız servisimize gelecek ve onarımı yapılacaktır. Kargo şubesine gittiğinizde veya kargoyu eve çağırarak teslim yaptığınızda yetkili kişi numarayı görerek sizden hiçbir ödeme almayacaktır.

Ücretsiz kargo hizmetimiz ile daha fazla bilgi edinmek için Kargo İle Tamir sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Kargomu nasıl takip ederim?

Müşteri temsilcimiz kargo takip numaranızı sizle paylaştıktan sonra, Yurtiçi Kargo sitesinde buraya tıklayarak Gönderi Sorgulama sayfası üzerinden kargonuzu anlık olarak takip edebilirsiniz.

Tamir sonrası aynı gün kargo yapıyor musunuz?

Hafta içi Pazartesi – Cuma arası 16:00’a kadar gelen ödemelerde kargonuz aynı gün gönderilir. Cumartesi ise saat 12:00’a kadar gelen ödemelerde kargonuz aynı gün gönderilmektedir. Cumartesi günü 12:00’dan sonra ve Pazar günü gelen ödemelerde cihazlar Pazartesi günü gönderilmektedir.

Ücretsiz kargo nasıl yapabilirim?

Yurtiçi Kargo’ya ücretsiz kargo kodumuz olan 810 908 561 ‘i söylediğinizde ücretsiz olarak kargo yapabilirsiniz. Fakat farklı bir kargo firması ile gönderim yapacaksanız bu durumda gönderi ücreti size ait olmak zorundadır. Tamir sonrası cihazınız Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak size gönderilmektedir.

Kargo iade oldu; şimdi ne olacak?

Kargoda kabul edilmeyen veya iade olan cihazların ödemeleri müşterilerden tahsil edilmektedir.

Yerinde Tamir

Yerinde Tamir hizmetinizin fiyatı nedir?

Yerinde Tamir hizmeti için güncel fiyatlar için İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yerinde Tamir hizmetinize hangi bölgeler dahil?

iPhone Kadıköy tüm İstanbul’da, hatta Gebze bölgesi dahil Yerinde Tamir hizmeti vermektedir.

Yerinde Tamir hizmetinde kredi kartı geçerli mi?

Yerinde Tamir hizmetinde ödemeyi nakit yapabilir, dilerseniz EFT gerçekleştirebilir veya kredi kartı ile taksite böldürebilirsiniz.

Moto Kurye

Moto Kurye hizmetiniz hakkında bilgi alabilir miyim?

Moto Kurye ile tamir hizmetimizi tüm İstanbul kapsamında sunmaktayız. Ek olarak Gebze bölgesinde de aynı gün moto kurye ile onarım hizmeti vermekteyiz. Moto kurye ile onarım hizmetimizde moto kurye belirtilen adresten cihazınızı alarak teknik servis merkezimize getiriyor, onarım sonrasında da tekrardan aynı adrese teslim ediyor. Bu hizmet trafik ile hava şartlarına göre ve pek tabii bulunduğunuz yere de göre 2-3 saat sürebilmektedir.

Moto Kurye ile tamirde ne kadar ek ücret ödeniyor?

En güncel moto kurye ile tamir fiyatları için İletişim sayfamızdan bize ulaşmanızı tavsiye ediyoruz.

Moto Kurye ile tamirde hangi onarımlar yapılabiliyor?

iPhone Kadıköy’de güncel tüm cihazlar için oldukça geniş bir yedek parça stoğu bulunmaktadır. Ekran değişimi ve batarya değişimi gibi işlemler aynı gün içerisinde çok hızlı bir şekilde çözümlenmektedir. Yalnız anakart değişimi gibi çok daha kapsamlı işler daha uzun sürebilmektedir.

Moto Kurye beni bulamadığında ne olur?

Moto Kurye tamir edilen cihazı vermek için adrese geldiğinde size ulaşacaktır. Size telefonla dahi ulaşılamadığı durumlarda sorumluluğun size ait olacağını belirtmek isteriz.

  %100 Müşteri Memnuniyeti!   Google'da İncele                                                                                 0 (216) 345 83 84    0 (537) 958 02 02
    Google'da İncele