iPhone SE (3. Nesil) Ön Cam Değişimi

Anasayfa » iPhone SE (3. Nesil) Ön Cam Değişimi

iPhone SE (3. Nesil) Ön Cam Değişimi

iPhone SE (3. Nesil) Ön Cam Değişimi

Marka: iPhone
Tamir Kategori: Ön Cam Değişimi

iPhone SE (3. Nesil) Ön Cam Değişimi

iPhone SE (3. Nesil) Ön Cam Değişimi, profesyonel donanımlarla ve tecrübeli teknisyenlerle aynı gün birkaç saat içerisinde gerçekleştirilmektedir. iPhone Kadıköy'deki tüm yedek parça değişimleri 6 ay garantilidir.

iPhone Kadıköy

Hasanpaşa Mah. Söğütlüçeşme Cad. No: 196-5 Kadıköy / İstanbul

Konum için buraya tıklayın.

Daha detaylı bilgi için Mağazada Tamir sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Kargo Gönderimi

iPhone Kadıköy'e göndereceğiniz tüm cihazlarınız için Yurtiçi Kargo'ya ücretsiz kargo kodumuz olan 810 908 561 'i söylemeniz yeterlidir. Bu kod ile birlikte hiçbir ücret ödemeden cihazınız servisimize gelecek ve onarımı yapılacaktır. Kargo şubesine gittiğinizde veya kargoyu eve çağırarak teslim yaptığınızda yetkili kişi numarayı görerek sizden hiçbir ödeme almayacaktır.

Ücretsiz kargo hizmetimiz ile daha fazla bilgi edinmek için Kargo İle Tamir sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Moto Kurye

Moto kurye ile iPhone, Xiaomi , Samsung, Oppo, Huawei ve realme tamiri yapmaktayız. Detaylı bilgi için Moto Kurye sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Yerinde Tamir

Bozulan cihazınızı çok acil tamir ettirmeniz gerekiyorsa veya servisimize getirmek için zaman bulamıyorsanız ayrıcalıklı Yerinde Tamir hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Yerinde Tamir sayfamızı inceleyebilirsiniz.

  %100 Müşteri Memnuniyeti!   Google'da İncele                                                                                 0 (216) 345 83 84    0 (537) 958 02 02
    Google'da İncele