Moto Kurye İle Tamir

Anasayfa » Moto Kurye İle Tamir

Moto Kurye İle Tamir Talep Formu

iPhone Kadıköy‘de tüm cihazlarınız için moto kurye ile tamir hizmeti verilmektedir. Cihazlarınız moto-kurye ile adresinizden alınmakta ve servis merkezimize getirilmekte, onarımı sonrasında yeniden aynı gün içerisinde size teslim edilmektedir.

  Moto Kurye Hizmeti

  Moto Kurye hizmetiniz hakkında bilgi alabilir miyim?

  Moto Kurye ile tamir hizmetimizi tüm İstanbul kapsamında sunmaktayız. Ek olarak Gebze bölgesinde de aynı gün moto kurye ile onarım hizmeti vermekteyiz. Moto kurye ile onarım hizmetimizde moto kurye belirtilen adresten cihazınızı alarak teknik servis merkezimize getiriyor, onarım sonrasında da tekrardan aynı adrese teslim ediyor. Bu hizmet trafik ile hava şartlarına göre ve pek tabii bulunduğunuz yere de göre 2-3 saat sürebilmektedir.

  Moto Kurye ile tamirde ne kadar ek ücret ödeniyor?

  En güncel moto kurye ile tamir fiyatları için İletişim sayfamızdan bize ulaşmanızı tavsiye ediyoruz.

  Moto Kurye ile tamirde hangi onarımlar yapılabiliyor?

  iPhone Kadıköy’de güncel tüm cihazlar için oldukça geniş bir yedek parça stoğu bulunmaktadır. Ekran değişimi ve batarya değişimi gibi işlemler aynı gün içerisinde çok hızlı bir şekilde çözümlenmektedir. Yalnız anakart değişimi gibi çok daha kapsamlı işler daha uzun sürebilmektedir.

  Moto Kurye beni bulamadığında ne olur?

  Moto Kurye tamir edilen cihazı vermek için adrese geldiğinde size ulaşacaktır. Size telefonla dahi ulaşılamadığı durumlarda sorumluluğun size ait olacağını belirtmek isteriz.

    %100 Müşteri Memnuniyeti!   Google'da İncele                                                                                 0 (216) 345 83 84    0 (537) 958 02 02
      Google'da İncele