Kargo İle Tamir

Anasayfa » Kargo İle Tamir

Kargo İle Tamir Hizmeti

Kargomu nasıl göndereceğim?

iPhone Kadıköy’e göndereceğiniz tüm cihazlarınız için Yurtiçi Kargo’ya ücretsiz kargo kodumuz olan 810 908 561 ‘i söylemeniz yeterlidir. Bu kod ile birlikte hiçbir ücret ödemeden cihazınız servisimize gelecek ve onarımı yapılacaktır. Kargo şubesine gittiğinizde veya kargoyu eve çağırarak teslim yaptığınızda yetkili kişi numarayı görerek sizden hiçbir ödeme almayacaktır.

Ücretsiz kargo hizmetimiz ile daha fazla bilgi edinmek için Kargo İle Tamir sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Kargomu nasıl takip ederim?

Müşteri temsilcimiz kargo takip numaranızı sizle paylaştıktan sonra, Yurtiçi Kargo sitesinde buraya tıklayarak Gönderi Sorgulama sayfası üzerinden kargonuzu anlık olarak takip edebilirsiniz.

Tamir sonrası aynı gün kargo yapıyor musunuz?

Hafta içi Pazartesi – Cuma arası 16:00’a kadar gelen ödemelerde kargonuz aynı gün gönderilir. Cumartesi ise saat 12:00’a kadar gelen ödemelerde kargonuz aynı gün gönderilmektedir. Cumartesi günü 12:00’dan sonra ve Pazar günü gelen ödemelerde cihazlar Pazartesi günü gönderilmektedir.

Ücretsiz kargo nasıl yapabilirim?

Yurtiçi Kargo’ya ücretsiz kargo kodumuz olan 810 908 561 ‘i söylediğinizde ücretsiz olarak kargo yapabilirsiniz. Fakat farklı bir kargo firması ile gönderim yapacaksanız bu durumda gönderi ücreti size ait olmak zorundadır. Tamir sonrası cihazınız Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak size gönderilmektedir.

Kargo iade oldu; şimdi ne olacak?

Kargoda kabul edilmeyen veya iade olan cihazların ödemeleri müşterilerden tahsil edilmektedir.

Ücretsiz Çift Yön Kargo

Türkiye’nin her yerinden iPhone Kadıköy’e tüm telefon, tablet, akıllı saat ve elektrikli scooter’ları ücretsiz kargo avantajı ile gönderebilirsiniz. Tamir işlemlerini aynı gün yapıp ürününüzü ücretsiz kargo ile size geri gönderiyoruz. 

Kargonuzu Gönderin

Aynı Gün Tamir

İade Kargo Gönderimi

  %100 Müşteri Memnuniyeti!   Google'da İncele                                                                                 0 (216) 345 83 84    0 (537) 958 02 02
    Google'da İncele