Gönderim Seçenekleri

Anasayfa » Gönderim Seçenekleri

Gönderim Seçenekleri

Kargo İle Tamir
iPhone Kadıköy’de Türkiye’nin hangi şehrinde olursanız olun Kargo İle Tamir yaptırabilir, onarım bedeli dışında asla ödeme yapmazsınız. Servisimize ulaşan tüm cihazlar aynı gün içerisinde onarılıp, yine aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
Moto Kurye
Moto Kurye ile tamir hizmetimizi tüm İstanbul’daki (Gebze dahil) müşterilerimiz için sunuyoruz. Arızalı cihazınız kurye ile sizden alınarak servis merkezimize getiriliyor; en hızlı şekilde onarılıyor ve adresinize geri bırakılıyor.
Yerinde Tamir
Bir telefonunuzla teknisyenimizi adresinize gönderiyor, cihazınızı gözünüzün önünde ve birkaç saat içerisinde tamir ettirme imkanı sunuyoruz. Müşteri memnuniyet garantisi ile Yerinde Tamir iPhone Kadıköy’de…
Mağazada Tamir
Mağazada Tamir hizmeti için adresimize geldiğinizde sizleri en iyi şekilde ağırlayacağımıza emin olabilirsiniz. Kullanmanız için geçici cihaz temini, çay-kahve ikramı, teknolojik sohbetler ve daha fazlasına hazır olun.

Sık Sorulan Sorular

iPhone Kadıköy tam olarak nerede hizmet veriyor?

iPhone Kadıköy, adından da anlaşılabileceği gibi İstanbul’un Kadıköy semtinde hizmet vermektedir. Eğer bizi şehir dışından takip eden bir müşterimizseniz ücretsiz çift yönlü kargo imkanı ile de tamir hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Ucuz telefon yedek parçası nereden buluyorsunuz?

Bizim için öncelik her müşterimizin mağazamızdan mutlu ayrılmasını sağlamaktır. Günlük cihaz tamiri kapasitemiz oldukça yüksek olduğundan yedek parça alımlarımız da yüksek adetli olmaktadır. Böylece yedek parçada en düşük fiyat verilebiliyor.

Kredi kartına taksitle onarım yaptığınız doğru mu?

Mağazamıza gelen müşterilerimize her türlü kolaylığı sağlıyoruz. Bazı onarımlar müşterilerimizin tahmininden daha yüksek fiyatlara çıkabiliyor; biz de bu sebeple kredi kartı ile tamir imkanı sunuyoruz.

Şehir dışından gelen cihazları nasıl tamir ediyorsunuz?

Müşteri hizmetlerimiz ile iletişim kurduğunuzda sizden anlaşma kodu ile beraber cihazınızı kargoya teslim etmeniz isteniyor. Servis merkezimize gelen cihazınız aynı gün onarılarak tekrar aynı gün kargoya veriliyor.

Tamir sonrası garanti veriyor musunuz?

Tamir sonrası garanti ancak tamirini yaptığımız parçaya göre verebiliyoruz. Eğer cihazınızda daha ciddi sorunlar varsa bu konuda sizi önceden bilgilendiriyoruz ve olası gelecekteki arızalar konusunda size hatırlatma yapıyoruz.

Tamirlerde orijinal parçalar mı kullanıyorsunuz?

Kesinlikle evet. Fakat müşterilerimize yüksek kalite sunan alternatifleri de gösteriyoruz ve fiyatları karşısına koyarak seçimi onlara bırakıyoruz. Bazı durumlarda üst kalite yan sanayi parça kullanımı çok daha cazip olabiliyor.

Telefonumun tamiri ne kadar sürer?

Servis merkezimize ulaşan tüm telefonların aynı gün tamiri yapılıyor. Hatta yedek parça o anda elimizde ise sizi hiç bekletmeden 30 dakikada batarya değişimi, 1 saatte ekran değişimi gibi hizmetleri sağlayabiliyoruz.

Şehir dışından kargo ile scooter tamiri oluyor mu?

Evet; ücretsiz kargo kampanyamız tüm cihazlar için geçerli ve elektrikli scooter’lar da buna dahil. Kargo ile bize gelen elektrikli scooter’ları arızasına göre -genelde bir gün- içerisinde onararak kargoya geri veriyoruz.

  %100 Müşteri Memnuniyeti!   Google'da İncele                                                                                 0 (216) 345 83 84    0 (537) 958 02 02
    Google'da İncele