iPhone Kadıköy Batarya Değişimi

Apple her zaman yeni bir iPhone çıkardığında cihazlarının ne kadar zor tamir edildiği konusunda eleştiri alır. Zira iPhone tamirleri bazı özel aletler kullanmayı gerektirir ve her bileşen birbirine yapıştırılmış haldedir. Kullanıcıların kendi başlarına batarya değişimi yapmaları hemen hemen imkansızdır. Bu nedenle konu iPhone Kadıköy batarya değişimi olduğunda her zaman CepMarket gibi işinde fazlasıyla tecrübeli bir teknik servisten yardım almak önemlidir. CepMarket’te her model iPhone’un batarya değişimi yapılır.

Cep Telefonu Servis Kadıköy – Merak edilenler

Ana Sayfa » iPhone Batarya Değişimi » iPhone Kadıköy Batarya Değişimi

 

iPhone Kadıköy Batarya Değişimi

Dünyada 700 milyon iPhone’un aktif olarak kullanıldığı tahmin edilmektedir ve her gün bunların 100’de 1’i tamir edilir. Kadıköy’de hizmet veren CepMarket bu anlamda tüm İstanbul’un ve Türkiye’nin iPhone tamirlerini sırtlanmaktadır. Mağazamızda iPhone 5’lerden iPhone X ve ötesine kadar tüm iPhone modelleri için batarya değişimi yapılmaktadır. Kullandığımız parçalar OEM kalitedir ve bunlar Apple’ın sahip olduğu ancak piyasaya sürmediği orijinal bataryalar kadar performanslı ve kalitelidir. OEM’ler Apple’a iPhone yedek parçaları tedarik eden üreticiler tarafından satılmaktadır. CepMarket’te tüm iPhone batarya değişimi işlemleri bir saatten kısa sürede tamamlanır ve kullanıcılar dilerse telefonlarını Yurtiçi ile bize ücretsiz kargolayabilir veya ücretli kurye servisimizden yararlanabilir. iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4 ve iPhone 4S,iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X batarya değişimleri için şimdi bizi arayın.

17 Kasım 2019 – Apple iPhone Batarya – Pil Tamir Değişimi Ücretleri

Model Yapılan İşlem Değişim Fiyatı
İşçilik Süresi 60 – 90 DK Yoğunluğa Bağlı Değişken
Kargo ÜCRETSİZ Tüm Türkiye’ye Aynı Gün Gönderim
Ödeme ONLINE Nakit, Kredi Kartı, Havale & EFT
iPhone XS  Batarya Değişimi 499 TL
iPhone XS Max Batarya Değişimi 499 TL
iPhone XR Batarya Değişimi 499 TL
iPhone X Batarya Değişimi 475 TL
iPhone 8 Plus Batarya Değişimi 499 TL
iPhone 8 Batarya Değişimi 199 TL
iPhone 7 Plus Batarya Değişimi 249 TL
iPhone 7 Batarya Değişimi 199 TL
iPhone 6S Plus Batarya Değişimi 139 TL
iPhone 6S Batarya Değişimi 119 TL
iPhone 6 Plus Batarya Değişimi 129 TL
iPhone 6 Batarya Değişimi 139 TL
iPhone 5S Batarya Değişimi 125 TL
iPhone 5 Batarya Değişimi 125 TL

NOT: Buradaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır ve her an değişebilir; güncel fiyatlar için web sitesini kontrol edebilirsiniz – https://cepmarket.com.tr/

Tamir için Kargo Gönderimi

Cepmarket Kargo ile Cep Telefonu Tamiri

Mağazamız İSTANBUL’da olup Türkiye’nin her yerinden cihaz teslim almaktayız. Teknik servisimize ulaşamayacağınız bir yerde ikamet ediyorsanız ÜCRETSİZ KARGO avantajımızdan faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ile CEP MARKET arasında müşterimizden asla kargo ücreti alınmayacak şekilde özel bir kurumsal anlaşmamız vardır.

  • Türkiye’nin her yerinden Kargo Bedava sistemi sayesinde özel anlaşma kodumuz 222839228 üzerinden gönderi yapabilirsiniz.
  • 222839228 kodu ile teknik servisimize cihaz göndermek ve teslim almak ücretsizdir.

Kargo ile teslim alınan cihazlar, kargo birimi tarafından anında onarımı yapılarak aynı günün akşamında tarafınıza teslim edilmek üzere kargoya teslim edilir. Kargo gönderimi ile ilgili tüm detayları aşağıdaki link’ten temin edebilirsiniz.

ÖNEMLİ – Telefonunuzu Kargo Firmasında Güzelce Paketleyin

iPhone Kadıköy Batarya Değişimi
Yorumlar ( 0 )
Yorum yap